На Донеччині "прильоти" в Українську, є загиблі, у томі числі дитина - соцмережі

На Донеччині в Українську у наслідок обстрілу ввечері, 7 червня, є загиблі, у тому числі - дитина. Про це пишуть у місцевих соцмережах.

"... в Українську прильоти. Можливо, є постраждалі... Жінку забрали, у критичному стані ...Від обстрілу загинула дитина на руках в ЦРБ...", - пишуть у місцевих пабліках.

"Сьогоднішній вечір виявився для багатьох із нас трагічним, загинули мирні люди, зокрема дитина... Не описати словами, який біль і ненависть ми відчуваємо до цих тварюк, які б'ють по мирних жителях", - також пишуть місцеві.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі Донецької області смертність уже перевищує 400 осіб на тиждень. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті