На Донеччині покращують інфраструктуру водопостачання в деокупованих громадах

Інфраструктуру водопостачання, пошкоджену російськими військами на початку повномасштабного вторгнення РФ, відновлюють в деокупованих громадах на півночі Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Так, у Святогірській громаді замінили магістральний водовід протяжністю 1 км. Також тут продовжують прокладати ще 800 метрів водоводу, аби зменшити втрати води та забезпечити стабільніше водопостачання у громаді. 

Покращити ситуацію з водою також намагаються у Лиманській громаді. Для цього комунальники "Води Донбаса" встановили нову насосну станцію.

Крім того, проведено ремонт, промивку та дезінфекцію резервуарів чистої води Слов'янської фільтрувальної станції підземного водозабору.

Як повідомлялося, у Лиманській громаді залишається близько 12 тисяч мешканців, у Святогірській – понад 2,5 тисячі.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті