На Донеччині оголосили примусову евакуацію дітей ще з 12 населених пунктів

Мова йде про Шахівську громаду, де наразі перебуває 66 дітей, - повідомив голова ДонОВА Вадим Філашкін 4 лютого.

До переліку поселень, звідки маємо вивезти дітей, увійшли села Іванівка, Бойківка, Володимирівка, Вільне, Дорожнє, Заповідне, Затишок, Коптєве, Маяк, Нове Шахове, Новоторецьке, Панківка. Маємо зробити все можливе, аби вивезти їх у безпеку.

Як повідомлялось раніше, на підконтрольній Україні території Луганської області залишилося тільки троє мирних жителів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті