На Донеччині майже 89 тисяч школярів авершують навчальний рік - Філашкін

Майже 89 тисяч школярів Донеччини завершують навчальний рік. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

"Вже третій рік навчання у нас відбувається виключно дистанційно, але важливо, що воно триває, незважаючи ні на що.

275 шкіл Донеччини продовжують надавати знання нашим дітям — і ці знання доволі високого рівня. Цього року з 10089 випускників 9 класу 827 отримають свідоцтва з відзнакою. З 7006 випускників 11 класу 523 здобудуть золоту медаль, а 122 – срібну", - написав Філашкін..

За його словами, "останній дзвоник", як і весь освітній процес на Донеччині, проходить в дистанційному режимі. Святкування розпочалися 24 травня і триватимуть до 3 червня. 

"Але навіть влітку для дітей будуть доступні різні навчальні програми у дистанційному форматі: додаткові заняття, консультації, літні онлайн-табори. Це допоможе заповнити прогалини в знаннях та підтримувати розумову активність під час канікул", - зазначив очільник Донецької ОВА.

Нагадаємо, раніше у Міносвіти роз'яснили, що робити, якщо під час НМТ почнеться повітряна тривога.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті