На Донеччині майже 13 тисяч людей долучились до "Армії відновлення"

Всього за час роботи цього урядового проєкту на Донеччині майже 13 тисяч людей долучились до участі в оплачуваних суспільно корисних роботах в рамаах програми "Армія відновлення". Про це повідомляє Донецька ОДА 12 квітня.

В цьому році доєдналися до цієї програми вже 3,3 тис. людей. 

Зазначається, що більшість із них працює у пунктах незламності, на облаштуванні підвальних укриттів та захисних споруд, решта – вивантажують та фасують гуманітарну допомогу, допомагають у розборах завалів, відновленні пошкодженого майна місцевих жителів.

У цих роботах задіяні 64 підприємства у 24 громадах.

За півтора роки «Армія відновлення» на Донеччині була профінансована на 82 млн гривень.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті