На Донеччині кількість поранених унаслідок російських обстрілів зросла до шести - обласна прокуратура

Кількість поранених унаслідок російських обстрілів Донеччини у суботу зросла до шести, одна людина загинула. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

“За даними слідства, 11 січня війська держави-агресора обстріляли село Гришине Покровського району. В зоні ураження боєприпасу опинився 78-річний пенсіонер, який, перебуваючи на вулиці, зазнав тілесних ушкоджень, несумісних з життям. Тип використаної зброї встановлюється”, – йдеться у повідомленні.

Також окупанти завдали авіаударів по місту Білицьке.

“Попередньо, ЗС РФ скинули на населений пункт ФАБ-250. Четверо чоловіків віком 40, 44 і 49 років дістали контузії, осколкові поранення, мінно-вибухові й черепно-мозкову травми. Їх доставлено до лікарні. У місті Костянтинівка внаслідок ворожих атак зі ствольної артилерії постраждали двоє жінок віком 50 та 67 років. У них діагностовано уламкові поранення та мінно-вибухові травми”, - розповіли у прокуратурі.

За даними відомства, у населених пунктах пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки, транспортні засоби, будинки, лінії електромереж.

Розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

Як повідомлялося, за даними ОВА, на Донеччині у суботу внаслідок російських обстрілів загинув чоловік, п’ятеро людей зазнали поранень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті