На Донеччині "Білі Янголи" евакуювали ще трьох дітей з села неподалік лінії фронту

На Донеччині підрозділ поліції "Білі Янголи" евакуювали ще трьох дітей з села неподалік лінії фронту. Про це 12 лютого повідомляє поліція регіону у Телеграм.

"Першокласницю Віолу, її братиків Максима й Данила  евакуювали з Желанного Очеретинської громади. Дітям часто доводилося бігати у підвал, бо окупанти гатять по будинках цивільних. Селище розташоване неподалік лінії фронту, тож вибухи тут лунають майже щодня. Через це багатодітна родина була вимушена покинути рідну оселю. З-під обстрілів  сім’ю на броньованому автомобілі вивіз екіпаж "Білий Янгол" спільно з представниками цивільно-військового співробітництва та Очеретинської військової адміністрації. Евакуація відбувалась у прискореному темпі, бо через сонячну погоду була висока загроза застосування авіаційних ударів. Трьох дітей і матір доставили до безпечної території, звідки на цивільному транспорті відвезли на Кіровоградщину", - повідомили в поліції.

Зазначається також, що залишається вивезти ще 22 дитини з 9 населених пунктів Мар'їнської та Очеретинської  громад, де триває примусова евакуація.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті