На Донеччині 388 дітей з родинами потребують примусової евакуації з найгарячіших точок

388 дітей з родинами потребують примусової евакуації з найгарячіших точок Донеччини. Про це заявив голова Донецької ОВА Павло Кириленко 13 серпня в ефірі телевізійного марафону "Єдині новини".

"Діти, які лишаються, по них приймають рішення виключно батьки. І якщо ми розуміємо, що таке рішення, на жаль, батьками не буде прийнято, ми приймаємо рішення обласною комісією ТЕБ та НС за постановою Кабміну і евакуюємо дітей з батьками у примусовий спосіб. Таких дітей у нас 388: саме в найгарячіших точках - у частині Бахмутського та Краматорського районів", - наголосив Кириленко.

За його словами, всі діти з будинків сімейного типу вже перебувають в безпечніших регіонах України.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті