На Донбасі тривають дуже тяжкі бої - Зеленський

На Донбасі тривають тяжкі бої, але ЗСУ тримають позиції. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відіозверненні 31 серпня.

"Дуже тяжкими залишаються бої на Донбасі. Гарячі точки регіону не змінилися. Наші хлопці міцно тримають позиції. Дякую кожному воїну за стійкість",- заявив голова держави.

Раніше повідомлялося, що у ніч на 31 серпня рашисти обстріляли 4 великих міста у Донецькій області: Слов'янськ, Краматорськ, Часів Яр та Курахове. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті