На Донбасі зруйновано важливий для окупантів міст між Ясинуватою та Горлівкою

У Донецькій області ЗСУ зруйнували важливий для російських окупантів міст між Ясинуватою та Горлівкою.  Про це повідомляють Телеграм-канал Донбасс:Важно та місцеві пабліки 12 жовтня.

Як повідомляється, так званий "мер" Ясинуватої Дмитро Шевченко закликав місцевих жителів корегувати свої маршрути пересування та звинуватив в ударі по мосту українські сили.

Важливо, що цим коротким маршрутом загарбники користувалися для відносно швидкого проїзду з тимчасово окупованої Горлівки до тимчасово окупованого Донецька. 

Нагадаємо, Сили оборони за минулу добу 11 жовтня ліквідували майже тисячу окупантів. 

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті