На «Донбас Арені» в окупованому Донецьку почали русифікувати логотип українського клубу: з емблеми ФК «Шахтар» прибрали букву «А»

На «Донбас Арені» в окупованому Донецьку почали русифікувати логотип українського клубу: з емблеми ФК «Шахтар» прибрали букву «А»

Як повідомлялося раніше, окупаційна влада «ДНР» заявила, що нікому не відома і така, що не має жодних досягнень, місцева футбольна команда є легендарним ФК «Шахтар», який минулої п'ятниці відзначив своє 88-річчя. Ватажок «республіки» пообіцяв, що самозваний «Шахтар» гратиме на вкраденій у справжнього «Шахтаря» «Донбас Арені», а як емблему може взяти логотип легендарного клубу часів СРСР.

 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті