На Дніпропетровщині переселенців запросили на онлайн-зустрічі щодо їхніх прав

На Дніпропетровщині для переселенців організували онлайн-зустрічі, де вони можуть отримати роз’яснення щодо своїх прав стосовно відновлення документів, оформлення виплат та компенсацій: Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Як повідомляється, консультуватимуть переселенців фахівці міністерств, Офісу Омбудсмана та громадських організацій. 

Кожен із вебінарів присвятять окремій темі. Обговорювати, зокрема, будуть як оформити чи відновити різні документи, отримати грошову допомогу чи субсидію, компенсацію за зруйноване житло. А ще – як відправити дітей на безкоштовне оздоровлення та які є можливості для відкриття бізнесу.

Аби долучитися, потрібно зареєструватися за посиланням. Заповнити форму та обрати питання, яке зацікавило. Вже напередодні зустрічі учасники отримають лінк для підключення через Zoom.

Розклад заходів на грудень

Як зазначається, такі правопросвітницькі заходи проводять в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб». Його фінансує Агентство ООН у справах біженців в Україні.

Нагадаємо, пенсіонери-переселенці з Луганської області зможуть отримати консультації у Тернополі. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті