На Черніговщині автомобіль підірвався на боєприпасі. Дорослі загинули, діти поранені

На боєприпасі підірвався автомобіль з родиною в одній з громад Чернігівщини. Про це повідомили у ДСНС України 29 серпня.

"Нехтуючи попереджувальними знаками "Міни", що встановлені вздовж доріг, люди  поїхали відпочивати на озеро. Авто наїхало на боєприпас, що здетонував, сталося загорання автомобіля", - зазначили у ДСНС.

У результаті вибуху загинули двоє дорослих, а двоє дітей доставлені до лікарні.

У відомстві нагадали, що мінна небезпека у деокупованих населених пунктах і там, де велись бойові дії, вкрай висока. Маркування, що попереджають про потенційну загрозу, встановлюються не просто так.

Як повідомлялось раніше, на Одещині здетонували 4 міни.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті