На Чернігівщині окупанти атакували авто хлібокомбінату, водій отримав контузію

Російські окупанти 18 квітня атакували автомобіль хлібокомбінату на прикордонні Чернігівщини, внаслідок чого водій отримав контузію. Про це у Телеграм повідомляє МВС. 

"У Новгород-Сіверському районі росіяни прицільно атакували дронами цивільний автомобіль хлібокомбінату, коли водій зупинився біля місцевого магазину, щоб доставити хліб", - йдеться у повідомленні. 

30-річний водій внаслідок вибухів зазнав контузії легкого ступеня. Крім того, було пошкоджено автомобіль та приміщення магазину.

Нагадаємо, у Чернігові до 18 зросла кількість загиблих внаслідок рашистського удару 17 квітня станом на ранок 18 квітня.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті