На Буданова влаштували близько десятка замахів із 2016 року

Глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов пережив вже близько десяти спроб замахів. Про це він повідомив в інтерв'ю Washington Post.

За словами самого голови Головного розвідувального управління, всі спроби замаху розпочалися з того моменту, коли у серпні 2016 року в окупованому Криму було вбито підполковника ФСБ. Відповідальність за це росіяни покладали, зокрема, на "українських диверсантів". Серед ймовірних учасників операції називають і самого Буданова.

"Щось трапилося. І всі замахи на моє життя почалися після цього", - заявив глава ГУР, не підтвердивши, втім, сам факт проведення такої операції та свою участь у ній.

Що стосується замахів на Буданова, то відомо, що в 2019 році під його машину заклали бомбу, всього різного роду замахів на нього було щонайменше 10. Це призвело до того, що керівник ГУР рідко з'являється на публіці, воліючи перебувати в офісі і загалом веде обережне особисте життя.

Нагадаємо, раніше в цьому ж інтерв'ю начальник ГУР МО заявив, що на території РФ діють українські агенти та російські колаборанти.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті