На "Армію дронів" для ЗСУ вже зібрали близько 855 мільйонів гривень

У рамках проєкту «Армія дронів», який стартував на платформі United24, вже вдалося зібрати близько 855 мільйонів гривен для закупівлі безпілотників військовим. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів віцепрем'єр-міністр – міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Армія дронів – це комплексний та системний проєкт в рамках UNITED24, який ми реалізуємо разом з Генштабом ЗСУ та Держспецзвʼязку. Наразі вдалось зібрати вже близько 855 млн грн на купівлю нових безпілотників», - зазначив він.

Міністр додав, що вже законтрактовано більше 200 «великих» дронів, які починають поступово надходити – близько 100 штук вже в Україні. Планується, що до кінця жовтня-початку листопада усі законтрактовані дрони будуть в нашій державі.

«Армія дронів» – проєкт, започаткований Генеральним штабом ЗСУ та Міністерством цифрової інформації. Це комплексна програма, в рамках якої запланована системна закупівля дронів, їх ремонт, а також курси навчання відповідних фахівців. Проєкт стартував 1 липня цього року.

Як повідомлялося, на почтаку серпня в Україну прибула перша партія дронів, закуплених у межах програми «Армія дронів».

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті