На Алтаї майже повністю згоріла одна з будівель резиденції Путіна

На Алтаї майже повністю згоріла одна з будівель резиденції Путіна. Кадри наслідків пожежі опублікували блогер Амир Айташев і активістка Аруна Арна. 

Повідомляється, що офіційно в будівлі розташований санаторно-курортний комплекс «Алтайське подвір'я», який належить «Газпрому».

Однак він закритий для звичайних туристів і відпочивальників. Охорона визнає, що це «особливо охоронюваний об'єкт, призначений для відпочинку вищих осіб держави».

Є версія, що там може бути облаштований один із «бункерів Путіна».

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті