На актрису Кристину Асмус у росії завели карну справу за дискредитацію армії

На російську акторку Крістіну Асмус у росії завели карну справу за "дискредитацію збройних сил РФ". Про це повідомляють російські ЗМІ.

Справу було порушено ще 25 серпня, але що саме стало причиною - наразі не повідомляється.

Актрисі загрожує штраф від 30 до 50 тисяч рублів. Ймовірно, це міг бути пост Асмус у соціальній мережі Instagram від 25 лютого, у якому вона написала: "Страх та біль. Молю, зупиніть все це". Так артистка відреагувала на початок військової агресії росії проти України.

Нагадаємо, що Асмус стала відомою після ролі у серіалі «Інтерни». Акторка була одружена з шоуменом Гаріком Харламовим.

Як повідомлялося раніше, у Москві затримали колишнього мера Єкатеринбургу Євгенія Ройзмана за "дискредитацію російської армії"

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті