Обстріл росіянами Запоріжжя: загинула жінка

Жінка, яка знаходилася під завалами, внаслідок російського обстрілу Запоріжжя, загинула. Про це повідомив cекретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Телеграм.

"На превеликий жаль, жінка, яка знаходилася під завалами, загинула. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким", - напсав він.

Як раніше повідомлялося,  25 січня росія обстріляла Запоріжжя. Повдіомлялося, що  одна жінка знаходиться под завалами. 

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті