МЗС Польщі обурене фермером, який попросив путіна навести лад в Україні та Євросоюзі

Міністерство закордонних справ Польщі стривожене проросійським плакатом, який був використаний одним з учасників протесту польських фермерів 20 лютого, і закликало протестувальників дистанціюватися від подібних осіб, оскільки це шкодить репутації країни. З такою заявою вийшов представник МЗС Польщі Павел Вронський, - пише "Європейська правда".

Йдеться про плакат фермера із закликом до Путіна "навести лад з Україною, Брюсселем і польською владою". Так само фермер встановив на своєму тракторі прапор СРСР.

"МЗС з найвищим занепокоєнням відзначає появу на останніх блокадах аграріїв антиукраїнських гасел і гасел, що вихваляють Володимира Путіна і війну, яку він продовжує вести", - заявили у відомстві.

Павло Вронський пізніше заявив, що інцидент є шокуючим і дискредитує протести. Він додав, що не важливо, чи з'явилися проросійські гасла через реальних агентів Росії, чи через "корисних ідіотів".

Як повідомлялося раніше, поліція Польщі почала розслідування через скандальний плакат із закликом до Путіна. Фермера-путініста затримано.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті