МЗС Чехії: "В інтересах усієї Європи і нашої безпеки, щоб Україна стала членом ЄС і НАТО"

В інтересах усієї Європи та нашої безпеки, щоб Україна стала членом ЄС і НАТО. Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ Чеської Республіки, яку було опубліковано 24 лютого 2024 р., у день другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну, - повідомляє "Чеське радіо".

"Чеська Республіка повністю підтримує право України на самооборону та відновлення своєї територіальної цілісності в межах кордонів 1991 року, включно з Кримським півостровом. Ми підтримуватимемо Україну і надаватимемо її уряду, військовим і громадянам усю необхідну допомогу доти, доки Україна її потребуватиме", - вказується в заяві. 

"В інтересах усієї Європи і нашої безпеки, щоб Україна стала членом ЄС і НАТО, що також повністю підтримується Чеською Республікою. Зусилля Росії щодо насильницької зміни державних кордонів, ослаблення Заходу шляхом поширення дезінформації та недовіри в суспільстві, а також щодо провокування ворожості по відношенню до Заходу в третіх країнах мають бути присічені в інтересах усіх демократичних і вільних країн. Слава Україні!", - заявляє МЗС Чеської Республіки.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що війна завершиться тільки на наших умовах.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті