Міністр інфраструктури Кубраков подав у відставку, але є думка, що на нього чекає підвищення

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков написав заяву про звільнення з посади. ЇЇ вже внесено до Верховної Ради. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі.

"До Верховної Ради України надійшла заява Кубракова Олександра Миколайовича про звільнення з посади Міністра інфраструктури України", - пише Мельничук.

Цю відставку також прокоментував нардеп Ярослава Железняк у своєму телеграм-каналі, зазначивши, що Кубракова буде призначено віце-прем’єр-міністром, і будуть обʼєднані два міністерства.

"В Раду внесли заяву Кубракова Олександра про звільнення з посади міністра інфраструктури України. Чому так, тому що з початку його треба проголосувати за звільнення. Потім в той самий день коаліція подасть постанову на призначення віце-прем’єр-міністром і буде об’єднано два міністерства (інфраструктури та регіональної політики). Це відбудеться на цьому тижні", - вважає Железняк.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті