Міністр інфраструктури Кубраков подав у відставку, але є думка, що на нього чекає підвищення

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков написав заяву про звільнення з посади. ЇЇ вже внесено до Верховної Ради. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі.

"До Верховної Ради України надійшла заява Кубракова Олександра Миколайовича про звільнення з посади Міністра інфраструктури України", - пише Мельничук.

Цю відставку також прокоментував нардеп Ярослава Железняк у своєму телеграм-каналі, зазначивши, що Кубракова буде призначено віце-прем’єр-міністром, і будуть обʼєднані два міністерства.

"В Раду внесли заяву Кубракова Олександра про звільнення з посади міністра інфраструктури України. Чому так, тому що з початку його треба проголосувати за звільнення. Потім в той самий день коаліція подасть постанову на призначення віце-прем’єр-міністром і буде об’єднано два міністерства (інфраструктури та регіональної політики). Це відбудеться на цьому тижні", - вважає Железняк.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті