Міністерка соцполітики Марина Лазебна подала у відставку

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна подала у відставку. Про це 15 липня повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"У Верховну Раду України надійшла заява Лазебної Марини Володимирівни про відставку з посади Міністра соціальної політики України", - заявив Мельничук.

Чутки про можливу відставку Лазебної ходили останні кілька днів. Хто саме очолить відомство після неї – невідомо. Сама Марина Лазебна очолила міністерство у 2020 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський звільнив п'ятьох послів України, у тому числі й посла в Німеччині Мельника.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті