Міністерка соцполітики Марина Лазебна подала у відставку

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна подала у відставку. Про це 15 липня повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"У Верховну Раду України надійшла заява Лазебної Марини Володимирівни про відставку з посади Міністра соціальної політики України", - заявив Мельничук.

Чутки про можливу відставку Лазебної ходили останні кілька днів. Хто саме очолить відомство після неї – невідомо. Сама Марина Лазебна очолила міністерство у 2020 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський звільнив п'ятьох послів України, у тому числі й посла в Німеччині Мельника.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті