Міністр МЗС РФ Лавров здивувався, що у Швеції є вбиральні з індивідуальними кабінами (ФОТО)

Міністр МЗС РФ Лавров здивувався, що у Швеції є вбиральні із індивідуальними кабінами. Про це він розповів у ході спілкування із журналістами.

За його словами, минулого року, коли російських дипломатів ще пускали до пристойного товариства, у Швеції на засіданні МЗС ОБСЄ йому захотілося до вбиральні.

"Вибачте мене за подробиці, я запитав, де туалетна кімната в перерві, мені показали двері з літерами WC. Я запитав це для дам або джентльменів, мені сказали у нас все спільне. Я не повірив! Але це насправді було так. не уявляєте, наскільки це не по-людськи. просто не по-людськи", - обурився російський міністр.

У загальних туалетах у Європі немає пісуарів для чоловіків. Всім відвідувачам пропонується окрема кабіна, ізольована від сторонніх очей.


Очікування міністраРеальність

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті