Минулої доби Покровськ зазнав масованого обстрілу: 3 людини поранено 

Минулої доби Покровськ зазнав масованого обстрілу, внаслідок чого 3 людини поранено. Про це повідомляє Покровська МВА 21 грудня.

Як повідомляється, 20 грудня близько 09:50 стався обстріл приватного сектору центральної частини міста, в результаті якого пошкоджено два житлових будинки. Поранень зазнав місцевий житель 1974 року народження. 

О 10:10 ворог поцілив в західну частину міста. Пошкоджено господарчу споруду, домоволодіння та легковий автомобіль Опель. 

О 10:50 під ударом з боку російських військ опинився мікрорайон «Лазурний». Пошкоджено котельню та багатоквартирні житлові будинки. Постраждав чоловік 1979 р.н.

Близько 11:00 під обстріл в районі с. Гришине потрапив екіпаж піротехніків ДСНС. Пошкоджене авто Ford Ranger, інформації щодо постраждалих не надходило.   

Об 11:30 внаслідок обстрілу з боку рф пошкоджено складські приміщення приватного підприємства, що розташовані у північно-західній частині міста. Чоловік, 1982 р.н., отримав осколкове поранення плеча та стегна. 

Близько 15:30 під обстріл знову потрапило вугледобувне підприємство, розташоване в с.Котлине. Пошкоджене приміщення приймання-сортування та відвантаження вугілля. Інформації щодо постраждалих немає.

Також надійшло повідомлення про обстріл, який стався 19 грудня близько 19 години, внаслідок чого пошкоджено залізничну інфраструктуру. Без постраждалих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті