Минулої доби окупанти 14 разів обстріляли шість прикордонних громад Сумщини

За добу 26 липня російські окупанти здійснили 14 обстрілів шести прикордонних громад Сумської області, зафіксовано 96 вибухів. Про це повідомляє Сумська ОВА в Telegram.

За даними ОВА, ворожого вогню зазнали 10 населених пунктів у Білопільській, Краснопільській, Великописарівській, Новослобідській, Есманській, Зноб-Новгородській громадах області.

Зокрема, Білопільську громаду росіяни обстріляли із гранатомета (15 вибухів) та міномета (16 вибухів).Три громади зазнали мінометного обстрілу: Новослобідська (16 вибухів), Краснопільська (19 вибухів) та Зноб-Новгородська (15 вибухів).

Крім цього, окупанти атакували з гранатомета Великописарівську (7 вибухів) та Есманську (10 вибухів) громади.

Як повідомлялося, російська армія наполегливо намагається оточити Авдіївку. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті