Минулого року ворог мав наміри зробити на Сумському напрямку “санітарну зону”, планував розвивати наступ на Харків і Суми. Ми зламали ворожі плани – Сирський

Головнокомандувач ЗСУ відпрацював у бойових частинах на Сумському напрямку. Про це Олександр Сирський заявив 13 лютого.

"Україна діяла на випередження та провела власну наступальну операцію, перенісши бойові дії на територію противника в Курській області. Сьогодні маємо власну зону безпеки на території рф, вздовж кордону України, утримуємо близько пів тисячі квадратних кілометрів та примушуємо росіян переміщувати свої найбільш боєздатні підрозділи з інших напрямків", – зазначив Сирський.

Також він заявив, що під час роботи у штабах він мав змогу детально проаналізувати оперативну обстановку на напрямку, розібратися в  проблемних питаннях, зокрема потребах підрозділів в особовому складі, техніці, боєприпасах. 

"Вислухав пропозиції командирів на місцях. Прийняв необхідні рішення для забезпечення наших військ необхідними матеріально-технічними засобами, підвищення стійкості та ефективності оборони", – додав головнокомандувач ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Світ
03.09.2025
12:16

“Зеленський поводиться так, ніби має ПТСР. Проте відносини з Україною – це не особисті стосунки”. Польські медіа про Україну

Діти з Польщі повинні дивитися на дітей з України як на рівних собі. І це не буде простим завданням...
Країна
02.09.2025
09:00

Владислав Селезньов: Літній наступ Росії виявився "мильною бульбашкою", стратегічних результатів немає

Водночас, за оцінками експертів, російське командування концентрує ресурси на півдні Запорізької області, готуючи нові атаки, які можуть стати черговою спробою змінити перебіг війни на свою користь.
Всі статті