Міноборони застерігає: ворог збирає персональні дані військовополонених та їхніх рідних

Міністерство оборони України застерігає: ворог збирає персональні дані військовополонених та їхніх рідних.

"Увага! Ворог збирає персональні дані військовополонених та їхніх рідних. Російські веб-ресурси масово розсилають смс-повідомлення родинам українських захисників з пропозицією заповнити анкету, яка буцімто допоможе знайти полоненого на території РФ чи на окупованих нею територіях України", - йдеться у повідомленні Міноборони.

Підкреслюється, що Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими застерігає: під виглядом “допомоги” сім’ям, котрі розшукують зниклих безвісти, спецслужби РФ проводять збір персональних даних, що у підсумку може зашкодити становищу захисників у полоні і завадить їхньому звільненню.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими наполегливо рекомендує рідним і близьким наших захисників: 

- ігнорувати будь-які сторонні неофіційні повідомлення;

 


- не надавати жодної особистої інформації про своїх родичів підозрілим особам/сайтам/телеграм-каналам;

- повідомляти про випадки незаконного збору персональних даних до правоохоронних органів України.

"Заради безпеки українських військових усі питання, пов’язані з їхнім перебуванням у полоні, слід обговорювати з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими - єдиною профільною державною інституцією, котра займається питаннями допомоги та звільнення з полону", - зазначається у повідомленні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті