Міноборони Німеччини відмовилося надавати Україні більше зброї

Міністерство оборони Німеччини відхилило пропозицію Бундестагу надавати Україні більше зброї. Про це 22 серпня повідомляє Deutsche Welle.

"Ми маємо бути готові до того, що путін скористається будь-якою слабкістю і навіть тимчасовим проломом в оборонній готовності НАТО", - зазначив представник німецького Міноборони.

Таким чином оборонне відомство пояснило свою відмову постачати зброю Україні, якщо це вимагатиме ослаблення Бундесверу. Зокрема, Німеччина має надавати своїм партнерам Альянсу "підтримку в рамках зобов'язань", як це передбачено статтею 5 Північноатлантичного договору.

"Під час холодної війни ми б, ймовірно, не зрозуміли, якби наші союзники скоротили колективну оборону через ситуацію на різних театрах воєнних дій - а такі у світі були", - додав представник військового відомства Німеччини.

Зазначимо, що німецькі ЗМІ раніше заявляли, що німецький уряд ігнорує прохання України щодо додаткової постачі озброєнь.

У відповідь на цей уряд Німеччини опублікував перелік зброї, що готується до передачі Україні – в ній, зокрема, є 30 самохідних артилерійських установок Gepard, комплекси протиповітряної оборони IRIS-T SLM і бронетранспортери М113.

Зазначимо, що раніше канцлер Шольц заявив, що Німеччина продовжуватиме забезпечувати оборонні потреби України.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті