МЗС Великобританії викликало посла РФї через повідомлення про смерть британця у полоні "ДНР"

Міністерство закордонних справ Великобританії викликало посла росії Андрія Келіна для роз'яснень інформації про смерть британського волонтера Пола Урі у так званій "ДНР". Про це повідомляє прес-служба британського МЗС.

"Російська Федерація має виконувати всі свої зобов'язання з міжнародного гуманітарного права, включаючи повагу та захист усіх цивільних осіб", - заявили в МЗС.

Також у британському відомстві підтвердили, що їхнього громадянина взяли в полон бойовики "ДНР" під час виконання гуманітарної роботи в Україні. Глава МЗС Ліз Трасс закликала притягнути винних до смерті волонтера до відповідальності.

Нагадаємо, що інформацію про смерть британського волонтера Пола Урі окупанти опублікували за п'ять днів після нібито дня смерті полоненого.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті