МЗС Великобританії викликало посла РФї через повідомлення про смерть британця у полоні "ДНР"

Міністерство закордонних справ Великобританії викликало посла росії Андрія Келіна для роз'яснень інформації про смерть британського волонтера Пола Урі у так званій "ДНР". Про це повідомляє прес-служба британського МЗС.

"Російська Федерація має виконувати всі свої зобов'язання з міжнародного гуманітарного права, включаючи повагу та захист усіх цивільних осіб", - заявили в МЗС.

Також у британському відомстві підтвердили, що їхнього громадянина взяли в полон бойовики "ДНР" під час виконання гуманітарної роботи в Україні. Глава МЗС Ліз Трасс закликала притягнути винних до смерті волонтера до відповідальності.

Нагадаємо, що інформацію про смерть британського волонтера Пола Урі окупанти опублікували за п'ять днів після нібито дня смерті полоненого.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті