МЗС Румунії відреагувало на слова путіна про нібито територіальні претензії до України

Міністерство закордонних справ Румунії спростувало вигадки російського диктатора путіна про нібито бажання Бухареста заволодіти частиною українських територій, що колись входили до складу Румунії, - повідомляє "Європейська правда".

"МЗС Румунії заперечує твердження, висловлені президентом росії до Дня народної єдності, які помилково нав'язують думку про територіальні претензії Румунії до України. Агресивна війна, яку росія розв'язала 24 лютого, є серйозним і грубим порушенням принципів міжнародного права. У зв'язку з цим Румунія знову підтверджує рішучу підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - зазначили у МЗС Румунії.

Йдеться про виступ рутіна 4 листопада, у якому він сказав, що Польща, Румунія та Угорщина нібито мріють повернути українські землі, втрачені за підсумками Другої світової війни.


Нагадаємо, румунському міністру оборони довелося піти у відставку після слів, що Україні, можливо, доведеться піти на територіальні поступки росії під час переговорів для припинення війни.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті