"Ми звикли дружити крокодилами". Проект "Громадянин поет" розповів про африканське турне Лаврова: його з'їли людожери

Главу МЗС РФ Сергія Лаврова у новому випуску сатиричного проекту "Громадянин поет" зобразили у вигляді крокодила, якого з'їли людожери Еритреї. Новим ведучим замість Михайла Єфремова, який ув'язнений після п'яної ДТП, став російський актор Артур Смольянінов.

Новий випуск стилізований під вірш Корнєя Чуковського "Не ходіть діти до Африки гуляти". "Рада рада Еритрея ... Всі кричать йому: здорово! Ми звикли дружити крокодилами!" Наприкінці вірша господарі "саміту" з'їдають главу російського МЗС.

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті