"Мы все наверстали". У "ДНР" Юрію Гагаріну з гордістю "розповіли" , як зруйнували колись процвітаючий Донбас

До Дня космонавтики в "ДНР" розклеїли плакати, в яких "відзвітували" першому космонавту СРСР Юрію Гагаріну про "небувалі досягнення" окупованого Донбасу.

Слоган "Юра, мы все наверстали" став своєрідною відповіддю на давній мем - на плакаті із зображенням Гагаріна нащадки написали: "Вибач нас, Юра - ми все про**ли".

Пропагандисти "ДНР" вирішили, що так зване "визволення", а, насправді, тотальна руйнація до 2014 року економічно і культурно розвиненого регіону - це те, чим варто пишатися і про що можна рапортувати першому космонавту.

 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті