"Ми, російські люди, тут – ніхто, а правлять чеченці". У "ЛНР" повісився зґвалтований "мобік"

У квазіутворенні "ЛНР" повісився один із російських "мобиків". У передсмертній записці він поскаржився на свавілля "кадировців" і заявив, що тиктокери з батальйону "Ахмат" ґвалтують росіян. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на низку телеграм-каналів.

За їхньою інформацією, тіло повішеного "мобика" знайшли у під'їзді житлового будинку неподалік бази мобілізованих окупантів. Поруч лежала передсмертна записка.

"Мобік" перед самогубством звернувся до своєї дружини. Він заявив, що бачив "пекло". Такого не було ні в Чечні, ні в Афганістані. Втім, причина самогубства полягає в іншому.

"Ми, російські люди, тут - ніхто, а правлять чеченці. Вони бухають, безмежжують, гвалтують і пі@дять всіх, але ніхто нічого не робитиме. Ксюха, вони віджали всі бабки, які ти прислала і зробили зі мною дещо. Будь ласка, знай, що я чинив опір", - написав "мобік" у записці.

Нагадаємо, що "кадировці" в російських військах не беруть безпосередньої участі у бойових діях в Україні, а виконують функції загороджувальних загонів і "стежать за порядком" в окупованих містах.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті