Ми маємо зупинитися на тому, де перебуваємо зараз. Трамп має рацію - Зеленський

"Ми маємо зупинитися на тому, де перебуваємо зараз. Трамп має рацію. А потім почати говорити про те, як зробити кроки до довгострокового миру", — заявив президент Володимир Зеленський під час брифінгу у Вашингтоні після зустрічі із президентом США Дональдом Трампом. 

Також Зеленський заявив, що Україні потрібні сильні безпекові гарантії від США, оскільки лише президент країни Дональд Трамп має діалог з РФ.

"Добре, що ми обговорювали гарантії безпеки і що Сполучені Штати не виступають проти цієї теми, і європейська сторона майже готова, на папері вже готово щодо того, що може бути надано з боку європейської сторони. Ми говорили про це з точки зору того, що нам потрібні безпекові гарантії Сполучених Штатів, оскільки лише Сполучені Штати зараз можуть говорити з Росією, лише президент Трамп має діалог з Росією", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, Трамп після зустрічі із Зеленським заявив, що Зеленський і Путін мають зупинитися на досягнутому. та укласти угоду. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті