"Ми дуже віримо в успіх". Зеленський запевнив, що Україна готова до контрнаступу

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що станом на зараз Україна вже готова до контрнаступу. Про це він сказав в інтерв’ю американській газеті The Wall Street Journal, - пише УП.

"Я вважаю, що на сьогодні ми готові це робити (проводити контрнаступ – ред.). Ми б хотіли деякі речі мати, але ми не можемо чекати на це місяці", - сказав президент.

"Ми дуже віримо в успіх, я не знаю, скільки нам знадобиться часу", - підкреслив він.

Зеленський вважає, що країнам Заходу потрібно потужно працювати над ізоляцією росії. Раніше Зеленський сказав, йому складно назвати дату, коли почнеться контрнаступ.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті