МВС: В Україні перевірено понад 4,8 тис. укриттів, з них майже 20% виявилися непридатними

Станом на зараз перевірено понад 4800 укриттів по всій Україні. Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує  Департамент комунікацій Нацполіції. 

"Зачиненими виявилися 252 об’єкти цивільного захисту, непридатними до використання - 893. Усі порушення зафіксовані. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків", - зазначив міністр.

Клименко повідомив, що ревізії бомбосховищ на території України проводять понад 5300 рятувальників, поліцейських та представників місцевих органів виконавчої влади. Такі перевірки триватимуть й надалі. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті