"Музика у ритмі танцю!": оркестр "Ренесанс" Маріупольської камерної філармонії представить нову програму у Києві

Оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії 27 березня презентує  нову програму «Музика у ритмі танцю!» в столиці. Про це повідомляють організатори заходу.

"Камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії 27 березня у Києві презентує  нову програму «Музика у ритмі танцю!»", - йдеться у повідомленні.

Художній керівник та головний диригент Камерного оркестру «Ренесанс» – Василь Крячок слушно пропонує огорнути себе ритмами танців різних епох, країн і композиторів: від «Маленької нічної серенади» Вольфганга Амадея Моцарта і «Менуету» Луїджі Боккеріні до «Дніпровського вальсу» Ігоря Шамо та «Гавота» Віктора Косенка.

Музикантам ніяк не оминути танго від El Gran Ástor – П’яццолли. Тож, в концерті прозвучить його знамените Oblivion для скрипки та струнних та «Лібертанго» для скрипки з оркестром – композиція у стилі танго нуево, назва якій дана від злиття слів «свобода» і «танго». Соло на скрипці – Андрій Рахманін.

У  фіналі, за допомогою знаменитого танго аргентинського композитора і актора Карлоса Гарделя глядач відчує той самий п’янкий «Аромат жінки» з однойменного культового фільму.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті