"Музика у ритмі танцю!": оркестр "Ренесанс" Маріупольської камерної філармонії представить нову програму у Києві

Оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії 27 березня презентує  нову програму «Музика у ритмі танцю!» в столиці. Про це повідомляють організатори заходу.

"Камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії 27 березня у Києві презентує  нову програму «Музика у ритмі танцю!»", - йдеться у повідомленні.

Художній керівник та головний диригент Камерного оркестру «Ренесанс» – Василь Крячок слушно пропонує огорнути себе ритмами танців різних епох, країн і композиторів: від «Маленької нічної серенади» Вольфганга Амадея Моцарта і «Менуету» Луїджі Боккеріні до «Дніпровського вальсу» Ігоря Шамо та «Гавота» Віктора Косенка.

Музикантам ніяк не оминути танго від El Gran Ástor – П’яццолли. Тож, в концерті прозвучить його знамените Oblivion для скрипки та струнних та «Лібертанго» для скрипки з оркестром – композиція у стилі танго нуево, назва якій дана від злиття слів «свобода» і «танго». Соло на скрипці – Андрій Рахманін.

У  фіналі, за допомогою знаменитого танго аргентинського композитора і актора Карлоса Гарделя глядач відчує той самий п’янкий «Аромат жінки» з однойменного культового фільму.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті