Муфтій Чечні різко розкритикуав дії Кадирова щодо відправлення людей на війну в Україну (ВІДЕО)

У Чеченській республіці зростає обурення та критика глави окупаційного режиму Чечні Рамзана Кадирова. Його дії у зв'язку з відправкою чоловіків на війну в Україну розкритикував муфтій та духовний лідер мусульман республіки Салах-Хаджі Межиєв. Відповідне відео розміщено у соцмережах.

«Ти людей закликаєш вирушати до раю, але сам туди не йдеш. Тобі не хочеться вмирати. Тобі хочеться лежати в теплі, смачно харчуватися та вести жирні розмови», – дорікнув Кадирова Салах Межиєв.

 

Нагадаємо, що свого часу посаду муфтія та духовного лідера мусульман Чечні обіймав отець Рамзана Кадирова – Ахмат Кадиров.

Повідомляється, що Кадиров поки що не відреагував на критику муфтія.

Як повідомлялося, родичі жінок, які намагалися в середу провести антивоєнний мітинг у Грозному, вже мобілізовані та відправлені на фронт в Україну.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті