Московські куратори незадоволені соцдослідженнями у Криму, де різко зросли антиросійські настрої. Аксьонов дав пояснення

Антиросійські настрої відчутно зросли у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив "Центр національного спротиву" у своєму Телеграм-каналі 9 жовтня. 

"Московські куратори незадоволені рівнем підтримки влади РФ мешканцями тимчасово окупованого Криму. Згідно, з останніми результатами соціологічних досліджень, які замовляла адміністрація путіна, на півострові різко зростають антиросійські настрої", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що через це очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов мав неприємну розмову з кремлівськими кураторами. На свій захист Аксьонов надав "аналітичну" доповідь щодо причин зростання антиросійських настроїв. Ключовою проблемою він виділяє економічну. Зокрема, вплив західних санкцій, що понесло за собою зростання цін в аптеках та на товари першої необхідності.

"Фактично, ключовою проблемою є переорієнтування ресурсів півострова на забезпечення військових потреб зс рф. Наприклад, дефіцит окремих лікарських засобів повʼязаний з тим, що в першу чергу медичне забезпечення надається пораненим росіянам у шпиталях", - пише ЦНС.

Раніше повідомлялось, що в Джанкої та Євпаторії в окупованому Криму лунають вибухи, у Красноперекопську - автоматні черги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
19.09.2025
11:48

Допомога на проживання ВПО: автоматичне продовження та чергові зміни

У кінці серпня 2025 року Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити виплати допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб (із найбільш вразливих категорій), які отримували її протягом попередніх трьох шестимісячних періодів ще на 6 місяців
Країна
18.09.2025
10:42

РФ піднімає ставки після візиту Путіна до Китаю: нова ескалація, переговорний процес, розмови про закінчення війни та вибори

Коли кажуть, що Росія не хоче припиняти вогонь – це неправда. Росія хоче припинити вогонь, але є кілька "але". Перше – це капітуляція України. Тобто вогонь припиниться на умовах капітуляції. Друге – як мінімум часткове зняття санкцій з РФ. І третє –...
Світ
17.09.2025
10:29

«Головне після укладення миру на Україні - повне придушення щирих українців». Російські ЗМІ про Україну

"Мова не йде про людей, які добровільно вступили до ЗСУ, а лише про приватних осіб, які збирають гроші на війну"
Всі статті