Морпіхи на Донеччині знищили з "Рапіри" групу окупантів

Українські морпіхи знищили скупчення живої сили окупантів на одному із напрямків у Донецькій області. Про це 7 лютого у Facebook повідомляють представники Збройних сил України.

"Розрахунок МТ-12 "Рапіра" 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського влучно відпрацювала зі скупченням живої сили противника", - повідомили представники ЗСУ.

Зазначається, що днями морпіхи протитанкісти знищили загарбників в одному з тимчасово окупованих населених пунктів Донецької області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники збили російський штурмовик над Бахмутом.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті