Морпіхи на Донеччині знищили з "Рапіри" групу окупантів

Українські морпіхи знищили скупчення живої сили окупантів на одному із напрямків у Донецькій області. Про це 7 лютого у Facebook повідомляють представники Збройних сил України.

"Розрахунок МТ-12 "Рапіра" 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського влучно відпрацювала зі скупченням живої сили противника", - повідомили представники ЗСУ.

Зазначається, що днями морпіхи протитанкісти знищили загарбників в одному з тимчасово окупованих населених пунктів Донецької області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прикордонники збили російський штурмовик над Бахмутом.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті