Монах-піроман із УПЦ МП вкрав гроші з церкви Московського патріархату і підпалив її. Був знешкоджений під час спроби підпалити магазин

Монах УПЦ (МП), підпаливший церкву єпархії Московського патріархату у Чернівецькій області,  був спійманий поліцією на місті злочину під час підпалу магазину. Про це повідомляє Телеграм - канал ЗСУ Оперативний 24 квітня.  

"В селі Мілієве, що в Чернівецькій області, горіла церква преподобного Іова Почаївського Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП). Ну і, звісно, почалося виття про «гоніння» і "переслідування".  

Втім, палія спіймали дуже швидко. Практично на місці злочину. І ним виявився…Увага! Монах УПЦ (МП)

Він спочатку прихопив у церкві грошей, підпалив її, потім пішов до магазину поблизу і зробив те саме. Там монаха і знайшла поліція. 

Постригли в монахи чоловіка не так давно – наприкінці минулого року. Джерела кажуть, що він має психічні розлади і навіть раніше притягався до кримінальної відповідальності", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, МКІП створило комісії по перевірці використання об’єктів Почаївської лаври. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті