МОН рекомендує вишам, а також ПТУ розпочати новий навчальний рік у другій половині серпня

Через складну ситуацію в енергетиці Міністерство освіти і науки України (МОН) рекомендує вишам, а також ПТУ розпочати новий навчальний рік у другій половині серпня. Про це повідомляє Телеграм-канал "Уряд online".

Також серед рекомендацій:

Для закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти: використовувати суботні дні як робочі в теплі місяці року; з середини листопада 2024 року до середини березня 2025 року планувати проведення заліково-екзаменаційної сесії, практичної підготовки, виконання курсових і кваліфікаційних робіт та подовжених канікул, а якщо потрібно, – продовжити заняття в дистанційному форматі;за потреби подовжити освітній процес у 2024/2025 навчальному році до кінця липня 2025 року, крім випускних курсів; у прифронтових та прикордонних областях освітній процес можна здійснювати в укриттях.

Для закладів професійної (професійно-технічної) освіти:використовувати суботні дні як робочі в теплі місяці року. Якщо є потреба, також можливо подовжити освітній процес до кінця липня 2025 року, крім випускних курсів; організувати навчання в очному форматі за обовʼязкової наявності укриттів. Якщо є недостатня кількість місць в укриттях, навчання можна організувати позмінно; якщо виробничу практику неможливо організувати у звичайному режимі, рекомендовано забезпечити її проходження дистанційно. 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті