"Молився, щоб у окоп не залетіло". Сповідь рашиста, якого взяли в полон військові полку імені Калиновського

Російський окупант, якого взяли в полон білоруські військові з полка імені Калиновського, розповідає про жорстокість свого керівництва, про покарання голодом та про те, що росіяни використовують цивільних мобілізованих просто як м’ясо. Відповідне відео, на якому полонений спілкується з білоруськими військовим, а також із своїм батьком (по телефону) розмістив Телеграм-канал полку імені Калиновського 4 березня.

"Гражданку закидывают просто как мясо", – каже полонений про те, як окупанти використовують мобілізованих цивільних.

Він зазначає, що до мобілізації працював вантажником.

Полонений також розповідає, що йому, непідготовленому дали кулемет, який він не міг носити фізично й зрештою просто викинув, а також про великі втрати у своєму підрозділі. Крім того, він розповідає про види покарання, прийняті в армії окупантів: голод, канави в якості карцеру, де тримають по 10 днів, відбиті киянкою пальці та зламані ребра.

Уточнюється, що рашиста взяла в полон полкова частина БПЛА імені Микити Крюцова під час штурму.

Раніше повідомлялось, що до боїв за Україну готовий ще один загін білорусів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті