Молоді підприємці можуть отримати грант на власну справу через портал "Дія"

Молоді підприємці віком до 25 років можуть подавати заявки на отримання грантів до 150 тисяч гривень на відкриття власного бізнесу у межах програми "Власна Справа", така послуга доступна на порталі "Дія". Про це повідомила Перша віцепрем’єр-міністерка України - Міністерка економіки Юлія Свириденко 22 жовтня, пише сайт відомства.

"Створюємо умови для того, аби молодь могла реалізувати свої бізнес-ідеї. Гранти для молоді у межах програми "Власна Справа" вже доступні через портал Дія. Якщо вам до 25 років, подавайте заявку на програму та отримуйте до 150 тисяч грн на свій бізнес. Гарант для молоді не має вимоги створення нових робочих місць. Після ухвалення позитивного рішення щодо виділення гранту лише необхідно відкрити ФОП", - сказала Свириденко.

Зазначається, що подати заявку можна лише в кілька кліків. Зайдіть на портал Дія в розділ "Грант на власну справу" і подаєте заявку онлайн. Через три роки такі підприємці зможуть ще раз отримати грант від держави - вже за програмою "Власна Справа" на загальних умовах. На сьогодні це 250 тисяч гривень за умови створення не менше двох робочих місць.

За понад два роки роботи програми "Власна Справа" підприємці отримали від держави понад 20 тисяч грантів на розвиток бізнесу на майже 5 мільярдів гривень. Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Адмініструє програму Державна служба зайнятості. Інформацію щодо отримання гранту за програмою "Власна Справа" можна знайти на сайті програми. 

Раніше повідомлялось, що до програми підтримки громадян "Національний кешбек" долучились два релоковані підприємства з Луганської області, обидва - з Рубіжного.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті