Молдова: Врегулювання придністровського конфлікту буде досягнуто лише мирним шляхом

Прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан заявляє, що врегулювання придністровського конфлікту буде досягнуто лише мирним шляхом. Про це повідомляє Moldpres.

Зазначається, що Дорін Речан зустрівся зі спеціальним представником чинного голови Північної Македонії в ОБСЄ з придністровського врегулювання Томасом Майр-Хартінгом. Співрозмовники обговорили ситуацію в галузі безпеки в регіоні та нинішній формат переговорів щодо придністровського врегулювання.

«Республіка Молдова і надалі забезпечуватиме мир та безпеку в регіоні, і європейський шлях країни не є перешкодою для вирішення придністровського конфлікту. Врегулювання придністровського конфлікту буде досягнуто лише мирним шляхом», - заявив прем'єр-міністр Молдови.

Глава Кабміну наголосив на необхідності просування програм зміцнення довіри на обох берегах Дністра, у тому числі в економічній та соціальній сферах.

Посол Томас Майр-Хартінг оцінив існуючий діалог у форматі переговорів «1+1» та підтвердив відданість Організації з безпеки та співробітництва в Європі наданню необхідної допомоги для вирішення придністровського конфлікту, - наголошується у повідомленні.

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті