Молдова проведе курс навчання для українських саперів

Українські сапери пройдуть тижневий курс навчання з розмінування в Молдові. Про це 6 червня повідомила пресслужба Міноборони Молдови.

"Фахівці інженерно-саперного батальйону "Кодру" навчатимуть своїх колег зі Збройних сил України методам виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів під час тренінгу в Центрі удосконалення саперної справи Сухопутних військ ЗСУ", - ідеться в заяві.

Основною метою цього курсу є запобігання травмуванню або загибелі українського населення внаслідок вибуху залишених у землі предметів.

"Курс триватиме чотири тижні і міститиме як теоретичні, так і практичні заняття", - додали в молдовському Міноборони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський і Санду обговорили інфраструктурні проєкти та євроінтеграцію.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті