"Мобіки" в обличчях: воював, втік, "бухав", за доносом друга відправили знову воювати

Полонений Востриков Денис Юрійович 2000 року народження з міста Зимогір'я Луганської області. Був "мобілізований" до лав так званої "армії ЛНР" і відправлений до Кремінної, де був снайпером, після чого був перекинутий до Сєвєродонецька. Недоїдав через погане забезпечення. Через час отримавши відпустку на три дні, повернувся додому і пішов у запій, ховався місяць, поки не був спійманий "міліцією" за доносом друга. Відправлено до Попасної.

У полон Денис потрапив після того, як його "командування", з формулюванням "там нікого немає", відправило його та інших "мобиків" окопатися в одній із лісопосадок. Натрапивши на українських військових, двох "товаришів по службі" Дениса було вбито, а решту взято в полон.


Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті