З початку окупації Мелітополя росіяни викрали майже тисячу людей

За майже рік окупації Мелітополя росіяни викрали приблизно 1000 жителів міста. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у Media Center Ukraine - Ukrinform.

"Гауляйтерами видано указ про легалізацію 28 вязниць на тимчасово окупованих територіях, три з яких — в тимчасово окупованій Запорізькій області. Якщо раніше ми казали, що лише у Мелітополі існує щонайменше 5 катівень, то частину з них рашисти вже легалізували. Ми не можемо сказати, скільки точно там перебуває людей. З в’язниць, які були до окупації, вони перемістили щонайменше 3,5 тисячі ув’язнених до тимчасово окупованого Криму. Звичайно ж, перемістили нелегально. За майже рік окупацїі лише в місті Мелітополі було викрадено майже 1000 наших мешканців. На сьогодні точно сотні ще перебувають в полоні в різних містах", — повідомив  Іван Федоров.

Як повідомлялося, російські окупанти посилили заходи безпеки у тимчасово окупованому Мелітополі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті