Міжнародний олімпійський комітет відмовився співпрацювати з Олімпійським комітетом РФ

Міжнародний олімпійський комітет відмовився співпрацювати з Олімпійським комітетом РФ. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Приводом для відсторонення Олімпійського комітету росії від роботи міжнародного Олімпійського комітету стало рішення про включення до його складу "регіональних" спортивних організацій, що перебувають у віданні Національного олімпійського комітету України - анексованих Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. 

Згідно з рішенням МОК, Олімпійський комітет росії більше не має права діяти як Національний олімпійський комітет і не може отримувати фінансування від Олімпійського руху.

Також МОК залишає за собою право ухвалювати рішення про участь у змаганнях "нейтральних спортсменів" із РФ.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті